Kisbér város hivatalos honlapja

ÁLLÁSFELHÍVÁS

2019. július 17. , szerda

A Kisbéri Rendőrkapitányság felvételt hirdet 3 fő fegyveres biztonsági őr munkakör betöltésére, az alábbi feltételekkel:

  • határozatlan idejű munkaviszony a Munka törvénykönyvének (Mt.) hatálya alá tartozó, munkavállalói beosztásban
  • bruttó bér: 220.000 Ft/hó + éves cafetéria
  • műszakpótlék a 18.00-06.00 óra között végzett munkáért (30 %)
  • az éves szabadságra vonatkozó rendelkezéseket a Mt. 115-125. §-ai tartalmazzák
  • a munkavégzés helye: a Kisbéri Rendőrkapitányság jelenlegi székhelye: Kisbér, Batthyány tér 4/E, ill. az új épület átadását követően: Kisbér, Wenckheim Béla utca 28-30.
  • tervezett munkaidő – a 3 fős létszám feltöltésétől függően: hétköznap 07.00-15.00, a későbbiekben, 06.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00, hétvégén tervezetten nincs munkavégzés
  • formaruha viselésére jogosultság, illetve ennek kötelezettsége

Felvételi követelmények:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • büntetlen előélet (3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvánnyal igazolt)
  • megyei rendőr-főkapitányság által szervezett felkészítő tanfolyam elvégzése, vizsgakötelezettség teljesítése (jogszabályismeret, intézkedéstaktika, lövészet)

Előnyt jelent (de nem feltétel):

  • személy- és vagyonőri képesítés
  • lőfegyvertartási engedély
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Jelentkezni, illetve érdeklődni a Kisbéri Rendőrkapitányság vezetőjénél és a Rendészeti Osztály osztályvezetőjénél az alábbi elérhetőségeken lehet:

dr. Szalay Péter r. alezredes kapitányságvezető; +36-34/552-620/55-50

e-mail: szalayp@komarom.police.hu

Jéger Róbert r. őrnagy osztályvezető: +36-34/552-620/55-37

jegerr@komarom.police.hu

A munkakör betöltése 2019. augusztus 1-i hatállyal biztosított.

  • Elérhetőségek
  • Galéria
  • Kultúra
  • Látnivalók
  • Munkalehetőségek
  • Sport
  • Szálláshelyek
  • Testületi ülések
  • Videók
  • Városi KönyvtárWass Albert Művelődési Központ
    Kisbér Város Önkormányzata - 2870 Kisbér, Széchenyi u. 2. - Telefon: (+36 34) 552-002 - E-mail: titkarsag@kisber.hu